
5030 ocen zaMarkus Mühle NaturNah hrana
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Zelo kakovostna pasja hrana
Zelo sem izbirčna zaradi sestavin v hrani za moje pse. So moji psi videti v odlični formi.Hrana je primerna za vse starosti in vrste psa in je zasnovana tako, da je lahko prebavljiva.
Mnenja iz drugih držav

||Norveška
15 kg
Shramba grize
Veliki koščki, ampak dobre sestavine in psu je bilo všeč.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Romunija
5 kg
Zelo dobra prebava
Pojedla jih je takoj, so ji bile zelo okusne. Imam mešanko nemškega ovčarja. Prebava je zelo dobra. Tudi iztrebljanje je v redu. Za psa srednje velikosti so briketi zelo dobri, saj so precej veliki in trdi. Ne priporočam velikih vreč. Kupila sem jih tudi, ko se jih je naveličala, sem jih za nekaj časa dala na stran, potem pa smo jih spet začeli uporabljati.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Norveška
5 kg
Moj Jack obožuje to
Zelo pomembno je, da lahko res dobro žveči in uporablja svoje zobe. Hkrati pa dobi tudi najbolj čiste sestavine.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
15 kg
Končno trdni iztrebki
Ker moj pes prihaja iz tujine, nisem mogla nadaljevati z običajno hrano, saj tukaj ni na voljo. Preizkusila sem različne znamke – nikoli trd iztrebek, celo vnetje analnih žlez, zaradi česar si je pes do krvi pogrizel in popraskal rep ter stegno. Prešla sem na MM in iztrebek je tak, kot mora biti, dlaka se sveti, pes je živahen. OSTAJAMO PRI TEM
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Češka
Výhodné balení 2 x 15 kg
Okusno
Psičkom je všeč in prebava je odlična.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Norveška
15 kg
Majhna podjetja in okusno
Moj pes običajno dobi Purizon. Tokrat smo za malo spremembe vzeli to hrano in je navdušen!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
15 kg
Hrana je ignorirana
To hrano sem že prej uporabljala pri obeh predhodnicah svojih zdajšnjih dveh psičk. Ker sta jo takrat obe dobro sprejeli, sem jo želela preizkusiti tudi pri svojih dveh psicah (prej smo imeli Bosch)...
Dnevni obrok svojih psov že od nekdaj razdelim na dva obroka.
Pri tej hrani jo zjutraj popolnoma ignorirata in jo sprejmeta šele zvečer.
Smo pri 1,5 tednu, obema se ta hrana zdi privlačna šele, ko dodam kokosovo olje ali skuto.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik