
5030 ocen zaMarkus Mühle NaturNah hrana
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Odločno!
Zelo dobra hrana, pes jo obožuje, je zdrav in lep.
|
Kvalitetna hrana
Pes se ne naveliča hrane tudi po več tedenskemu hranjenju
|
odlično
Pes se te hrane ne naveliča
|
odlićno
Kvalitetna hrana in cenovno ugodna.
|
Zelo zadovoljna
Nas pes jih obožuje.
|
Najboljsa hrana za izbircne pse!
Top!
Zelo dobro
Naša Bistra jo ima zelo rada.
|
Odlično
Odkar kupujem to hrano ima naš pes lepo sijočo dlako,prebava se je uredila,iztrebek kompakten in se je ne naveliča.
|
odlično
Najboljša hrana za našo psičko.Z veseljem jo poje,dlaka se sveti in še ugodna cena.Čista petka
|
kakovostna
Naš Roko jo z veseljem poje pa še lepo dlako ima in super prebavo. Smo zelo zadovoljni z nakupom!
Mu ne odgovarja
Mojega psa pa srbi koža po njej.Cel se praska.Jo pa z veseljem poje.
odlično
super hrana! psica jih je z velikim užitkom, kar za druge brikete, ki se jih takoj naveliča, ne morem reči. dlaka se ji sveti in ji ne izpada.
|
markus
vredu hrana pes jo obozuje
|
Zelo dobra
Naš Medo jo ima rad, tud priboljškov ne potrebuje, jo uporabljam tudi za motivacijo na sprehodih. Dlaka lepa, prebava super, "kakec" kompakten.... Cena ugodna za to kvaliteto.
Super
Zelo kvalitetni peleti!!
|
zelo dobro
Dolgo sem iskala primerno hrano za mojega nemškega ovčarja. Markus Muhle zadošča vsem potrebam. Kuža je zdrav, z sijočo dlako in zdravim iztrebkom.
|
naravna z dobrimi sestavinami
hrana ne vsebuje dodatkov, ki škodijo občutljivi prebavi, sploh določeni pasmi. Naš pes je zelo občutljiv na hrano nismo še uspeli ugotoviti na točno katere dodane snovi ampak tale hrane je že po nekaj dneh omilila težave zato bom ostala kar pri tej izbiri
priporočam
Prej je imela psička drisko. Potem smo prešli na to hrano in problemov z drisko ni bilo več. Očitno je tudi okusna, ker jo ima zelo rada.
|
pravi nasvet
To hrano mi je svetovala prijateljica, ker je imel njen pes težave z alergijami in je hotela hraniti s čimbolj naravno hrano, izbrala sem jo tudi jaz in sem zelo zadovoljna
|
Končno prava!
Končno sem za našega psa našla hrano, po kateri ima kompakten iztrebek, ki jo rad je tudi brez primešane konzerve, kot priboljšek in ki je prijazna do moje malo bolj plitve denarnice. Sestavine so super, sploh za tako ceno!
Mnenja iz drugih držav

||Norveška
15 kg
Shramba grize
Veliki koščki, ampak dobre sestavine in psu je bilo všeč.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Romunija
5 kg
Zelo dobra prebava
Pojedla jih je takoj, so ji bile zelo okusne. Imam mešanko nemškega ovčarja. Prebava je zelo dobra. Tudi iztrebljanje je v redu. Za psa srednje velikosti so briketi zelo dobri, saj so precej veliki in trdi. Ne priporočam velikih vreč. Kupila sem jih tudi, ko se jih je naveličala, sem jih za nekaj časa dala na stran, potem pa smo jih spet začeli uporabljati.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Norveška
5 kg
Moj Jack obožuje to
Zelo pomembno je, da lahko res dobro žveči in uporablja svoje zobe. Hkrati pa dobi tudi najbolj čiste sestavine.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
15 kg
Končno trdni iztrebki
Ker moj pes prihaja iz tujine, nisem mogla nadaljevati z običajno hrano, saj tukaj ni na voljo. Preizkusila sem različne znamke – nikoli trd iztrebek, celo vnetje analnih žlez, zaradi česar si je pes do krvi pogrizel in popraskal rep ter stegno. Prešla sem na MM in iztrebek je tak, kot mora biti, dlaka se sveti, pes je živahen. OSTAJAMO PRI TEM
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Češka
Výhodné balení 2 x 15 kg
Okusno
Psičkom je všeč in prebava je odlična.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Norveška
15 kg
Majhna podjetja in okusno
Moj pes običajno dobi Purizon. Tokrat smo za malo spremembe vzeli to hrano in je navdušen!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
15 kg
Hrana je ignorirana
To hrano sem že prej uporabljala pri obeh predhodnicah svojih zdajšnjih dveh psičk. Ker sta jo takrat obe dobro sprejeli, sem jo želela preizkusiti tudi pri svojih dveh psicah (prej smo imeli Bosch)...
Dnevni obrok svojih psov že od nekdaj razdelim na dva obroka.
Pri tej hrani jo zjutraj popolnoma ignorirata in jo sprejmeta šele zvečer.
Smo pri 1,5 tednu, obema se ta hrana zdi privlačna šele, ko dodam kokosovo olje ali skuto.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik