
211 ocen zabosch Soft piščanec & banana
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Zadovoljni 🙃
Imam 2 čivavi,ena od njiju je hud alergik na pšenico. Zato dajem obema te brikete,ker vsi vemo,kako je to,če druga dobi kaj drugačnega. Za ta drugo čivavico,ki je zelo majhna,pa mi ustrezajo ravno zaradi mehkobe,da jih lažje pogrize. Vedno gledam sestavine in te se mi zdijo ok. Nobenih problemov. Všeč mi je tudi,da je dodan glukozamin za sklepe,saj imata psički za seboj že nekaj pomladi...
|
Dobri briketi
Moja psica je precej izbirčna in ne bo večine briketov niti taknila. Na srečo te poje, sicer ne z velikim navdušujem, a je vseeno napredek. Sestavine so kvalitetne in nima nobenih težav. Edino kar bi rekla kot "negativno" je, da so predpisane količine premajhne. Ima namreč komaj 35kg, a da ohranja zdravo težo ji moram dajati 450g - 500g hrane na dan, odvisno od aktivnosti.
Mnenja iz drugih držav

|Danska
12,5 kg
Super
Moja dva nemška ovčarja obožujeta to hrano. Je polvlažna, briketi so veliki. Vzamejo jo celo kot priboljšek. Hrana res smrdi, ampak psom to očitno ni pomembno :-)
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik