
249 ocen zaVarčno pakiranje: 2 x 15 kg bosch v mešanem pakiranju
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja

|
Riba & krompir / Losos & krompir
Ugodno
Zelo rad ima to hrano, zato smo vsi zadovoljni.
|
Hrana brez komplikacij
Hrano uporabljamo že več let in pes nikoli nobenih težav! Bravo!!
|
Zelo kvalitetna hrana za pse
Priporočam vsem ki imajo kužke srednje velikosti
|
5 star
very good my both 2 dogs dogs love it..
|
Odlična hrana
Zmeraj naročamo dva pakiranja skupaj, ker je ceneje. Všeč mi je tudi, da je dostava na dom in ni potrebno prenašati teh težkih vreč! Hrana je kvalitetna, saj jo moja dva navihanca jesta že dolgo časa in nimata nobenih težav.
Zadovoljni
Psi jo imajo radi. Smo zadovoljni.
|
Pol vasi je na Boschu
Imamo tri pse; tudi mladički so bili vzrejeni s temi briketi. Odlicna kvaliteta, apetitlih, super cena. Narocam tudi za prijateljico, ki ima 2 lancerja. Odkar sta na teh briketih sta brez težav z dlako. Vsi so pa čudoviti, zdravi in srečni.
|
Bosch maxi adult
Brez pripomb.
|
super
Super hrana. Denarnici prijazni briketi. Kupila sem prvi žakelj teh briketov in morem rečt, da jih Aro ne bi zamenjal za niič na svetu. S takim veseljem jih je. Res priporočam.
|
Bosch
Mi prisegamo na Bosch že od začetka. Naš nemški ovčar jo obožuje!
|
hrana za večje pse
moj bernc ima tole hrano prav rad, briketi so ravno prav veliki za dobro prežvekovanje, sestavine prav tako dovolj hranljive in kakovostne, še bomo kupili
|
odlična hrana
Z Bosch smo vedno zadovoljni. Ta hrana daje vse hranilne snovi in energijo posebno za bolj aktivne pse in je res boljša kot "navadna".
|
večji briketi
tile briketi so večji kot pri briketih, ki smo jih kupovali do sedaj, sestavine dobro odgovarjajo našemu psu, briketi se hitro pojedo in pes kasneje ni nič več lačen. Sem zadovoljna s hrano!
|
Polna doza energije
Naš Piko je zelo aktiven pes in potrebuje hrano z več kalorijami. Mi smo na Bosch hrani in smo zelo zadovoljni. Pazit moramo samo, da mu ob bolj mirnih dnevih ne damo prevelikega obroka.
|
zadovoljna
hrana je dobro prebavljiva, psička je super zadovoljna z okusom in sestavo, je v dobri formi in nič ji ne primanjkuje. Odlično!
|
imamo dva prinašalca
Ta hrana je odlična za oba naša prinašalca, eden je zlati, drugi labradorec, to hrano oba obožujeta. Še dobro, da ne rabimo kupovati različnih.
|
bosch je klasa
Bosch za športne pse je odlična hrana, men se zdi super!!! Ukvarjamo se z agility in je taka hrana nujna.
|
Super kvaliteta
Mislim, da je najboljša hrana za odrasle mešance. Naš pes jo zelo dobro prenaša, prebava je ok, dlaka tudi, pa še zelo rad jo poje.
|
Dobra ocena
Moj pes, pasme breton dobiva to hrano in izgleda odlično. Je odlične kvalitete, tudi razmerje cena kvaliteta je odlično; jaz osebno lahko samo priporočam!
|
visoko energetska
To hrano mi je priporočala prijateljica, ker se res veliko ukvarjamo s športnimi dejavnostmi, želim biti prepričana, da tudi moj pes uživa zraven in ne da se muči, zato potrebuje bolj energetsko hrano. Zelo okusna je in pes jo rad uživa.
Mnenja iz drugih držav

||Romunija
Sensitive Miel & Orez / Adult Menü
Zelo dobro
To je dobra hrana, ki jo dajem svojim kužkom.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik