
249 ocen zaVarčno pakiranje: 2 x 15 kg bosch v mešanem pakiranju
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Dobra ocena
Moj pes, pasme breton dobiva to hrano in izgleda odlično. Je odlične kvalitete, tudi razmerje cena kvaliteta je odlično; jaz osebno lahko samo priporočam!
|
visoko energetska
To hrano mi je priporočala prijateljica, ker se res veliko ukvarjamo s športnimi dejavnostmi, želim biti prepričana, da tudi moj pes uživa zraven in ne da se muči, zato potrebuje bolj energetsko hrano. Zelo okusna je in pes jo rad uživa.
|
že leta odlična hrana!
Imamo tri kužke in že leta hranimo s to hrano. Vsi trije imajo super sijočo dlako, zdrave zobe in zdravo kompaktno blato. Smo poskusili že drugo hrano in takoj driska in štrleča dlaka. Zelo priporočam!
|
dober bosch
hrano smo kupili za našo odraslo dogo. Hrana ji dobro tekne, prebava je več kot odlična. Smo zadovoljni!
|
prava hrana za aktivne
v naši družini se zelo pogosto poleg vsakdanjih aktivnosti in večjim podvigom pridružijo tudi psi, zato sem izbral hrano, ki ima tudi dovolj energije in je dovolj kakovostna za naše pse, sem zelo zadovoljen!
|
Hrana za dobro prebavo
Našemu Beriju je hrana zelo všeč, poleg tega pa nima veš težav s prebavo, hrana ga nič več ne napihne, je zelo dobro prebavljiva, vsaj pri našem Beriju, še jo bomo kupili :)
|
Moja doga to hrano naravnost obožuje
Pred kratkim smo prešli na Bosch hrano in moja doga jo obožuje. Priporočam!
|
najboljša za športne pse
S psom se ukvarjam z agility, tudi tekmujeva, ta hrana se mi zdi najboljša do zdaj za športne pse, ima veliko energije, ni hitro utrujen
|
brezžitna
Meni je pomembno, da je brez žit, krompir je dober vir ogljikovih hidratov in lahko prebavljiv, moj pes ima rad take kombinacije
|
brezžitna
Meni je pomembno, da je brez žit, krompir je dober vir ogljikovih hidratov, riba pa lahko prebavljiva
|
same dobro prebavljive sestavine
Od prebave je odvisno vse: koža, dlaka, počutje, zato vedno gledam, da kupim lahko prebavljivo hrano, ta je itak zelo kakovostna
|
prisegam na bosch
Jaz itak prisegam na bosch, zame je to najboljša hrana, smo kupovali že za mladiča, sedaj pa tole
|
odlična prvovrstna hrana
naš kuža ima to hrano zelo rad, prebavo ima v redu, tudi vonjave niso močne, priporočamo!
|
cena-kvaliteta zelo zadovoljen
Že nekaj časa kupujem to hrano, sem zelo zadovoljen in moj pes tudi. Pa še ugodna cena je.
|
Boljši iztrebki z manj vonjav
Naš zlati prinašalec zelo rad uživa to hrano, predvsem ima boljšo prebavo z manj slabimi vonjavami, smo zelo zadovoljni.
|
res odlična
Ta hrana je končno ta prava! Smo zelo zadovoljni, ker vsebuje ribje beljakovine za lepo dlako in brez žit, le krompir. Vau vau - zelo okusna!
|
idealna za mojega psa in okusna
Moj pes je zelo aktiven, ker sem tudi sam maratonec in ga večkrat vzamem s seboj na tek, zelo dobro prenaša to hrano
|
Tessa uživa
Naši psički sem to hrano začela uvajati šele pred kratkim.Moram povedati, da komaj čaka , kdaj jo dobi v njeno posodo.Že to pove, da ji je močno všeč.Naslednjič bom naročila še druge okuse.
|
Priporočam
Nov okus z ribo in krompirjem je mojemu malemu navihančku zelo všeč. Dlaka je popolna in se sveti. Lahko le priporočam.
|
Dobro sprejeta
Naš Boxer to hrano zelo rad je in tudi ugodna je.
Mnenja iz drugih držav

|Švedska
Fågel & hirs/Lamm & ris
Ni priljubljen
Moj pes noče jesti te hrane, čeprav običajno poje skoraj vse.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Romunija
Sensitive Miel & Orez / Adult Menü
Zelo dobro
To je dobra hrana, ki jo dajem svojim kužkom.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik