
20 ocen zaPedigree Rodeo Duos
Naložite vašo sliko izdelkaSkupno ocen (20)
Najboljša lokalna mnenja
Ni ocen.
Mnenja iz drugih držav

||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Najljubši priboljšek mojega psa – že ob odpiranju vrečke čisto ponori!
Moj pes obožuje Pedigree Rodeo Duos z govedino in sirom! Imeli smo priložnost, da jih brezplačno preizkusimo.
Že ko odprem embalažo, je popolnoma navdušen in komaj čaka, da dobi svoj priboljšek. Palčke mu očitno zelo teknejo in so zanj popolna nagrada med obroki. Super mi je, da mu prinašajo toliko veselja. To je res najljubši priboljšek, ki ga bomo z veseljem spet kupili. Vsekakor se splača poskusiti!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Dolga žvečenja
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno] Palčke so prave velikosti za manjše pse. Naša Ajwa je dolgo uživala v grizljanju. Dolgo jih je lahko žvečila. Vonj je prijeten. Embalažo je mogoče reciklirati.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Dobro sprejeto
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno] Moj mali jih obožuje, čeprav ima skoraj nič več zob, ampak če jih malo narežem, gre brez težav. Niso pretrdi in tudi ne premehki, tako da so za nas ravno pravšnji. Dobro jih prenaša in tudi nimajo neprijetnega vonja.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Chihuahua
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno] Naš čivava obožuje tovrstne priboljške.
Popolna velikost
Super cena
Ne lepijo se skupaj in imajo odlično obliko
Tudi pri psih je pomembno, da je hrana videti lepo
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Zelo nam je všeč okus
Oglas Ti Pedigree Rodeo Duos priboljški so moji kosmatinki res zelo všeč. Najprej malo povoha, potem poskusi – in že navdušeno začne žvečiti. Velikost je popolna tudi za mojega malega pomeranca.
Po vsakem sprehodu dobi priboljšek in se ga vsakič neizmerno razveseli. Še posebej prisrčno je, ko je bil zunaj z enim od mojih otrok in potem ponosno priteče k meni, kot bi mi hotel povedati, da je bil uspešen.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Super
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno.] PEDIGREE RODEO™ Duos so pri psih zelo priljubljeni. Tekstura je prijetno mehka, a hkrati nekoliko žvečljiva, zato jih psi lahko dlje časa grizejo. Zaradi prepletene oblike so priboljški še posebej zanimivi in jih je enostavno prijeti. Velikost posameznih kosov je optimalna in zelo primerna kot nagrada ali prigrizek med obroki.
S sedmimi kosi v vrečki je količina povsem zadostna za vsakodnevno uporabo.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Odlična poslastica
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno] Goveji in sirni priboljški – sanje za vse pse 😅
Mojemu psu so zelo všeč in jih bom zagotovo spet kupila. Tudi dobro jih prenaša, kar je pri njem sicer vedno problem.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Moj pes ima rad
[Ta izdelek sem prejel v zameno za svojo iskreno oceno] Moj pes ima te priboljške zelo rad. Velikost porcije je optimalna. Priboljški so na pogled zelo privlačni in tudi dobro jih prenaša. Konsistenca je nekoliko trša, zato jih mora moj pes malo prežvečiti. Odličen priboljšek!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Moj pes jih obožuje
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno] Velikost je popolna za mojega psa. Tekstura mu je zelo všeč. Odlično za nagrajevanje in konsistenca ni premehka. Super za shranjevanje v torbici. Vendar ni nadomestilo za hrano.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Super priboljški
[Ta izdelek sem prejela v zameno za svojo iskreno oceno] Takoj je bil sprejet in z užitkom pojeden. Super bi bilo, če bi bila embalaža ponovno zapiralna. Ker so bili tako dobro sprejeti, jih bom zagotovo kupila še enkrat.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Rind und Käse (7 Stück)
Naš pes obožuje te priboljške
[Ta izdelek sem prejel v zameno za svojo iskreno oceno] Naš pes obožuje te priboljške in jih zelo dobro prenaša. Prebava je ostala brez težav in ni bilo nobenih posebnosti. Vonj je prijeten za pasje priboljške in ni preveč močan. Sprejetje je bilo takojšnje, priboljški so bili z navdušenjem sprejeti. Pozitivno je tudi to, da se ne lepijo neprijetno, niti na roke niti v embalaži. Konsistenca je lepo mehka in elastična.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik