
187 ocen zaVarčno pakiranje Rocco Menu 27 x 300 g
Naložite vašo sliko izdelkaSkupno ocen (187)
Najboljša lokalna mnenja
Ni ocen.
Mnenja iz drugih držav

||Francija
bœuf
Izdelek mi je všeč, embalaža pa ne
Pozdravljeni, 3 posodice so počile, ker so bile preveč napolnjene.
To se mi je zgodilo že drugič.
Izdelek mi je všeč in všeč mi je, da je v posodicah, ampak zakaj jih napolnite tako zelo, da počijo?
Hvala, lep pozdrav
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik