
337 ocen zaSanabelle Sterilized
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
10. 03. 16|Maša
Začetek težek, konec dober
Muca je bila zelo debela, saj je jedla same nezdrav in mastne stvari, ki pa so ji očitno zelo teknile. Po navodilih veterinarja smo uvedli dieto s tole hrano. Začelo se je z gladkim zavračanjem, a smo nekako le uspeli - z veliko truda in obilo vztrajnosti. Sedaj je hrana sprejeta, muca pa je shujšala. :)
29. 01. 16|Tomi
Dobro prilagojena hrana
K sreči so strokovnjaki razvili to hrano, sicer bi našo Maco "razneslo". zelo se je zredil odkar smo jo sterilizirali. S to hrano je začela hujšati in zaradi tega ni lačna.
17. 11. 15|Glorija
dobra prilagojena hrana
ravno prava hrana za našega kastriranega mačaka. Po kastraciji se je zelo zredil, s prejšnjo hrano ni bil zadovoljen, zato smo preizkusili tole. Dorm se več ne redi, tudi ne počiva več toliko kot prej. Še jo bomo kupili, da pridemo na Dormovo idealno težo :)
12. 03. 15|Tatjana
Izvrstna hrana
Moja Tačka to hrano obožuje, bom še kupila, v tem shopu je ugodna in hiter je odziv ob naročilu.
Mnenja iz drugih držav

23. 04. 26|Joan|Španija
2 kg
Idealna hrana za pse
Ta hrana je ena najboljših, kar jih je všeč naši mački. Že prvi dan, ko smo jo zmešali s prejšnjo, smo opazili, da ji je všeč. Tudi pri opravljanju svojih fizioloških potreb je vse boljše v vseh pogledih. Priporočamo!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
23. 04. 26|Nemčija
2 kg
Rešitev pri vnetju trebušne slinavke in alergiji
Moj maček je imel hudo akutno vnetje trebušne slinavke z zaporo črevesja. Hrana je z malo maščob in primerna za alergike.
Je zelo izbirčen in je jedel samo brikete. To hrano pa ima zelo rad in tudi naš drugi maček jo z veseljem je.
Krvni izvidi so po treh četrtinah leta hranjenja odlični!
Vse popolno!!!!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
10. 03. 26|Rio|Francija
8 kg
Briketi so odlični, podpora strankam pa neverjetna
Moje mačke obožujejo te brikete, sestava je več kot zadovoljiva, saj vsebujejo sveže meso.
Zelo dobra izkušnja z Zooplusom. Moje naročilo je prispelo poškodovano, zato sem kontaktirala njihovo službo za pomoč strankam. Bili so zelo odzivni in razumevajoči. Po tem, ko sem poslala nekaj fotografij, so mi brez zapletov povrnili celoten znesek naročila.
Res je prijetno imeti tako učinkovit servis za stranke. Brez oklevanja bom ponovno naročila za svoje živali. 🐾
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik