
345 ocen zaMega pakiranje Whiskas 1+ Adult vrečke 24 x 85 g
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Mački je všeč
Na žalost pride hrana iz vrečke v enem kosu, torej je potrebno hrano v zaprti vrečki zdrobiti (tako da se zgnete) ali pa razdeli z žlico ali vilico. kosi so potem lepo majhni in mačka nima težav pri jesti. Moji mački je na vsak način všeč.
Mnenja iz drugih držav

||Nemčija
Geflügelauswahl in Gelee
Dobro sprejeto, razmerje med ceno in kakovostjo ustreza
Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno.
Naša mačka zelo rada je WHISKAS hrano v želeju. Večinoma poje celoten obrok.
Embalažo je enostavno odpreti in vsebuje ravno pravo količino hrane. Velikost je res idealna.
Žal je vedno dodan sladkor, ampak sicer je hrana za to ceno čisto v redu.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Geflügelauswahl in Gelee
Zelo priporočam
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno] Naša mačka obožuje to hrano. Ni preveč tekoča, hkrati pa tudi ne pretrda. Poleg tega jo je enostavno razdeliti na porcije, zaradi velikosti pakiranja pa jo lahko dobro shranjujemo na zalogo. Naša mačka z eno porcijo brez težav zdrži do večera.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Geflügelauswahl in Gelee
Maček je navdušen!
To sem izdelek prejela v zameno za svojo iskreno oceno.
Moj maček običajno ne mara mokre hrane v želeju, ampak nad to je bil navdušen! Skledico je v hipu polizal do konca.
Uporaba je enostavna, vrečko se brez težav odpre in hrana zlahka zdrsne ven. Tudi na pogled je videti v redu.
Malo mi je žal, da vsebuje sladkor. Zato je ne bi izbrala kot glavno hrano, ampak občasno kot priboljšek je v redu.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik