
104 ocen zaVarčno pakiranje Sheba različice v vrečkah za ohranjanje svežine 56 x 85 g
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
Ni ocen.
Mnenja iz drugih držav

||Nemčija
Selection in Sauce mit Huhn
Lepa embalaža, ampak moji mački ni všeč.
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno.] Sheba Selection v omaki s piščancem na splošno deluje kakovostno. Porcijske vrečke so praktične, hrana pa ima prijetno teksturo z veliko omake. Moja mačka sicer ni bila povsem prepričana in je pojedla le del. Seveda pa je to stvar okusa, saj imajo mnoge mačke to vrsto zelo rade.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Selection in Sauce mit Huhn
v redu za vmes
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno] Moja mačka je paketek hitro pojedla in ji je bil okusen. Težko je vse dobiti iz vrečke, zato grem še enkrat z žlico noter, da poberem ostanke. Večinoma uporabljam konzerve, ker se mi zdijo bolj praktične. Kakovost hrane bi lahko bila boljša, vsebuje sladkor in premalo mesa. Da svojim mačkam zagotovim uravnoteženo prehrano, raje izberem druge izdelke drugih znamk, ampak za...
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Selection in Sauce mit Huhn
Všeč ji je bilo
Ta izdelek sem prejela v zameno za svojo iskreno oceno. Žal sem dobila samo en vrečko, zato je težko oceniti. Porcija je bila dovolj za mojo mačko. Zelo okusno. Kremasta tekstura z majhnimi koščki. Moja mačka je uživala.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Delikatesse in Gelee mit Thunfisch
Dobro sprejeto, žal vsebuje sladkor!
[Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno] Hrano sem lahko testirala brezplačno.
Oba sta takoj prišla in začela jesti. Koščki so primerne velikosti in nimajo neprijetnega vonja. Hrana je iz trajnostnega ribolova, žele je bil dobro sprejet. Embalaža deluje kakovostno, označena je kot delikatesa.
Glede obstojnosti ne morem nič reči, saj je bila takoj pojedena.
Žal vsebuje sladkor.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Delikatesse in Gelee mit Thunfisch
Moji mački ni bilo všeč
Ta izdelek sem prejela v zameno za iskreno oceno. Na žalost moji mački mokra hrana sploh ni bila všeč, zato je tudi ne morem zares oceniti. Embalaža mi je zelo všeč, ker je porcijsko pakirana. Količina je za odraslo mačko povsem primerna. Tudi razmerje med ceno in kakovostjo je super.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Selection in Sauce mit Huhn
Maček je dobro pojedel
[Ta izdelek sem prejel v zameno za svojo iskreno oceno] Imeli smo priložnost preizkusiti paketek Sheba. Kaj naj rečem. Po enem paketku si res težko ustvariš mnenje, po mojem. Moj maček ga je vsaj takoj pojedel. Očitno mu je bilo všeč.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Selection in Sauce mit Huhn
V redu. Sestavine pa niso kakovostne
[Ta izdelek sem prejel v zameno za svojo iskreno oceno] Hrana izgleda zelo dobro. Če sem iskren, mi sestavine niso všeč. Skoraj ni mesa, vsebuje pa žitarice in sladkor. Mojemu mačku je bila všeč. Zaradi sestavin pa tega ne bi izbral kot standardno hrano za svojega mačka.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik