
694 ocen zaGranatapet DeliCatessen 6 x 200 g
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
Ni ocen.
Mnenja iz drugih držav

|Nizozemska
Mix I
Mačka tega ne mara
Moj maček povoha in užaljeno odkoraka stran. Noben okus mu ni všeč. Zato sem obupala. Tudi meni ne diši prijetno. Finest selection od Leonarda mu je pa zelo všeč in to velja za vse okuse. Zato bom ostala pri tem. Vrečke so mi tudi bolj priročne kot konzerve, čeprav so precej dražje, ampak najpomembneje mi je, da mu je všeč in da je hrana res kakovostna.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Poljska
Pakiet mieszany I
Ne tekne
Na žalost je bilo vse zapravljeno v skledi, nedotaknjeno celih 24 ur.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik