
4576 ocen zaCat Mate napajalnik, 2 litra
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Odlično
Imamo ga že skoraj leto dni. Sicer je imel prvi počeno dno, vendar so nam po reklamiranju takoj poslali novega. Poleti smo ga imeli zunaj, sedaj, ko zmrzuje, pa je notri. Priklopljen neprestano in do sedaj nobenih težav. Seveda je potrebno paziti, da je v njem dovolj vode. Mačka brez težav pije iz njega.
|
Odlično
Zelo zadovoljna z izdelkom, muc rad pije. Zelo nemoteča (ne sliši se je) naprava in preprosta za uporabo. Priporočam!
|
5❤️
Sem zadovoljna,tiho deluje mucek uživa pije iz zgornjeha dela in v spodnjega namaka tačko uživa na polno,priporočam🐾
Odlično
Prej mačka nista redno pila vode in so bile težave, sedaj jo pijeta redno in je to za oba del igre :)
|
Super
Odličen!
Zelo dobro
Super, lahko se nastavi :)
Tino in učinkovito
Deluje tiho in zaenkrat brez težav. Bomo videli dolgoročno. Mačke uporabljajo in pijejo iz nje.
|
Zdravo in zabavno
Vsi naši mucki so se navadili na pitje s tega slapa. Filter menjam na mesec dni, črpalka dela še vedno prva (stara pol leta). Ker je muckov 6, mislim, da si bom omislila še enega, da bodo pili tudi kadar se zadržujejo v zgornjem nadstropju. Priporočam sploh tisti, katerih mucki imajo težave s sečili in posledično malo manj pijejo. Slap jih sam potegne, da spijejo več.
Odlična fontana
Naš muc je vedno hotel piti iz lijaka, zdaj redno pije iz fontane. Črpalka je tiha (kadar je črpalka glasna pomeni, da je premalo vode v posodi!) , vodo je potrebno menjati 2x-3x tedensko, filter na 2-3 tedne. Čistim ga z toplo vodo z malo alkoholnega kisa, ki raztopi vodni kamen in razkuži posodo:)
|
vedno pitje po obroku
slap pripravi mojega mačka k bolj pogostemu pitju in s tem je opravil zelo dobro nalogo, sem zadovoljna z nakupom. Je tih in dovolj velik za večjo količino vode, priporočam
|
dobro pitje
slap je malo poživilo pri pitju vode saj naše živali pogosto pozabijo piti, če cel dan poležavajo. Slap je dober dodatek pri praskalniku kjer se mačke v stanovanju skoraj vedno zadržujejo. Pri nas je zelo uporaben
|
dobro poskrbljeno za žejo v hiši
slap smo kupili za vse naše živali (psa in mački) in vsi skupaj ga že od začetka uporabljajo. Tako nam ni potrebno vsak dan skrbeti za vodo, ne opozori na pitje samo živali ampak tudi nas :)
|
spodbudi pitje
tale majhen slap resnično spodbudi pitje pri naših dveh mačkah, ravno toliko slišen, da jih opomni da sta žejni. Včasih je na vrsti tudi igranje :)
|
Koristna naprava
Naš muc včasih kar pozabi pit vodo. S to napravo, je voda vedno sveža, žuborenje vode pa pritegne pozornost muca, ki se nato spravi pit. Odkar imamo to napravo naš muc veliko več spije, kar je zdravo zanj.
|
odličen slap
prvi nakup slapa za vodo se je obrestoval. Naš maček je pogosto izpustil vodo, vendar ima rad suho hrano in enostavno mora zaužiti dovolj tekočine. Slap ima zraven posodice za hrano in zdaj se mu zdi zabavno pitje vode. Odličen!
Mnenja iz drugih držav

||Nizozemska
Drinkfontein 2 Liter
2 izvoda doma!
Nikoli nisva imela nobenih težav z najinima dvema primerkoma; enega imava zgoraj in enega spodaj. V idealnem svetu bi bili iz nerjavečega jekla, ampak te lahko še vedno kupim kasneje.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Madžarska
Itatókút, 6 literes
Uporabno
Jaz sem kupila 6-litrsko različico zaradi dnevne potrebe po vodi za 4 pse. Prej smo morali ves čas dolivati vodo v posodo, in če ni bilo nikogar doma dlje časa, je bil problem z zalogo. Psi imajo izdelek radi, veliki pijejo iz višjega dela, mali iz nižjega. Uporabljamo ga že približno 3 leta, popolno. Vilice na vtiču so doživele manjšo nesrečo, z veseljem bi kupila novo, ampak med rezervnimi deli je žal nisem našla.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Madžarska
2 l
Obožujemo!
Ko smo posvojili mucka, je bil star 3 mesece in obožuje ta fontano. Rad pije iz nje, včasih tudi malo udari po slapčku. Je tiha, ima samo rahlo brnenje.
Ampak!! Naša 15-letna dama ni navdušena nad njo, samo se plazi okoli, a je ne uporablja. Ni nujno, da bo všeč vsem mucam, še posebej starejšim.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nizozemska
Drinkfontein 2 Liter
Večinoma tiho
Pri tem mnenju je pomembno omeniti, da sem avtističen in zelo občutljiv na zvoke. Zdravje mojih hišnih ljubljenčkov pa mi je prav tako zelo pomembno. Ta vodna fontana je zame skoraj neslišna, kar je resnično blagoslov. Ko postavim novo, jo sicer nekaj časa slišim, a to izgine v nekaj urah. Edino, kar včasih slišim, je rahlo brnenje, a to je bolj zaradi podlage kot zaradi same fontane. Če jo malo premaknem, se težava reši.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Italija
Fontanella 2 litri
Zadovoljna
Prišla je prej, to je že druga, ki sem jo kupila, mački jo imajo radi. Lahko pijejo iz slapca ali iz baze. Je tiha. Priložen je tudi mini ščetka za čiščenje ozkih delov in črpalke, priporočam redno čiščenje. Za dobro delovanje... ta fontana je rahlo modrikasta... dolg kabel, zelo uporaben, če vtičnica ni blizu... priporočam, dobro porabljen denar. 😄
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik