
4576 ocen zaCat Mate napajalnik, 2 litra
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Slaba kakovost
Vse štiri naše mačkice so zelo rade pile iz njega. Smo pa zelo razočarani nad kakovostjo. Vijak v vodi porjavi v par tednih, vilice na adapterju pa ne zdržijo, da bi adapter držale v vtičnici več kot nekaj mesecev.
Ker so rade pile iz njega, smo kupili novega in z njim se je zgodilo enako. Najprej je porjavel vijak, nato pa se je pokvaril adapter.
|
Izredno poslabšanje kakovosti
Prva fontana, ki smo jo kupili poleti 2021, je odlična - še vedno brezhibno dela. Kupili smo še eno, da bi bila po ena v vsakem nadstropju hiše. Popolno razočaranje - vijak je v par tednih porjavel, kabel od črpalke je predebel za luknjo, skozi katero ga je treba napeljat, zato je zelo oteženo čiščenje, adapter pa je bil po par mesecih povsem razmajan in sploh ni več obstal v vtičnici. Zaradi adapterja smo morali kupiti novo. Kupili smo enako - povsem enaka zgodba! Odsvetujem nakup!
|
Muc ne pije iz fontane
Pri nas imamo pa težavo, namreč maček nikakor noče piti iz te fontane, ko pride do nje, malo povoha, pokaže vse znake, da mu fontana ne ustreza, nato pa se obrne in gre stran. Bomo morali zamenjati s stoječo vodo. Bila sem prepričana, da jo bo z veseljem uporabljal, ker je fontana drugače super zasnovana.
|
01
Po 2.mesecih nehalo delati
Mnenja iz drugih držav

||Nizozemska
Drinkfontein 2 Liter
Nemogoče očistiti, polno bakterij
To fontano za pitje sem v zadnjih več kot 12 letih kupil večkrat, moral sem zamenjati črpalko, a še huje: zaradi plastike je zelo težko očistiti. Povsod je masten premaz, torej bakterije. Tudi v pomivalnem stroju se ne očisti dobro.
Zdaj sem pri drugem spletnem trgovcu kupil keramično fontano za pitje, ki je bila deset evrov cenejša od Catmate.
Zelo enostavna za čiščenje in moja mačka je zadovoljna (in bolj zdrava).
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Nemčija
Trinkbrunnen 6 Liter
Okvarjen napajalni kabel
Žal se je napajalni kabel po nekaj tednih že pokvaril... Sem zelo razočaran. Ker črpalka ne deluje, začne plastika smrdeti...
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nizozemska
Drinkfontein 2 Liter
Po dveh tednih uporabe je črpalka že odpovedala. Kakšen zgrešen nakup.
Črpalka se je pokvarila po dveh tednih in nadomestne črpalke ni mogoče kupiti. Mojo prejšnjo Petmate fontano za pitje sem imela leta, brez da bi se črpalka pokvarila. Zelo razočarano.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nizozemska
Drinkfontein 2 Liter
Motor je začel brneti že zelo hitro, imam ga dva meseca in je že pokvarjen
ni priporočljivo.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Nemčija
Trinkbrunnen 2 Liter
Slabo
Imel sem enega, ki je zdržal 2 leti, potem sem kupil novega, ki je imel že takoj pokvarjen adapter. Nato sem dobil zamenjavo, adapter pa je zdržal 5-kratno priključitev in odklop, potem pa so bili tudi tukaj kontakti ohlapni. Ne vem, kaj gre narobe v proizvodnji od sredine 2025 naprej, ampak od takrat naprej ga ne priporočam več.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik