
0 ocen zaBiokat´s Classic Fresh 3 v 1
Naložite vašo sliko izdelkaSkupno ocen (0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Bodite prvi, ki boste ocenili ta izdelek.
Mnenja iz drugih držav

||Nizozemska
10 l
Mačji pesek ni več isti
Obupno, vedno smo kupovali ta izdelek, zdaj pa je grozen. Prilepi se na dno in vsakih 3 dni moramo čistiti posodo. Tega ne bomo več kupili!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nizozemska
18 l
Ne grudica več. In se lepi.
V zadnjem času nisem zadovoljen z Grintom. Ne tvori več grudic in se zato prilepi na dno. Moram ga postrgati ven... zelo slabo. Zdi se, da se je Grint spremenil.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Italija
10 L
Ampak kje sploh naredi žogico?!?!
Sploh ni sprijemljiva! Niti ne poskuša sprijeti skupaj. Ni ena tistih, ki naredi kepico, potem pa se ob sejanju razpade... ne! Ne naredi niti približka kepici!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Nemčija
10 L
Neprijeten vonj
Ne sprijema se, je zelo prašno in po stanovanju se širi neprijeten vonj – predvsem po uporabi, ampak tudi sicer. Ne bom ga več kupil/a.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Madžarska
18 l
Zelo slabo
Ne tvori grudic in ne veže vonja! Proizvajalec piše same dobre stvari, žal je resnica ravno nasprotna. Glede na to je tudi drago. Tudi najcenejša kategorija je boljša od tega. Veliko razočaranje!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
18 l
Zelo neprijeten vonj
Mačji pesek zelo praši, vonj sam po sebi je še sprejemljiv, ampak po uporabi je vonj res neprijeten. Tako močno še pri nobenem drugem pesku nisem opazila. Poleg tega pesek opraska plastično dno mačjega stranišča, kar pomeni, da se vonj tam še bolj zažre. Kepice so ali trde kot kamen ali pa razpadejo na drobne delce in jih ni mogoče odstraniti z lopatko.
Edina pozitivna stvar je, da se pesek skoraj ne raznese po stanovanju.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik