
1248 ocen zaPlašč za pse Mint
Naložite vašo sliko izdelka|
Zelo zadovoljna
Najboljsi plasc za psicka ob slabem vremenu, ker ostane skoraj popolnoma cist.Ni mu primernega!!!
|
Top plašček
Plašček je res dober. Za mojega borderja sem vzela 60cm dolžino. Res super pokrije tačke in vse ostalo, psa potrebujete s tem plaščem čistit 70% manj. Priporočam!
|
Super
Super je, ravno prav velik za našega koker španjela. Ima pa velikost 50 (3XL).
|
Fantastičen
Lahko oblačenje. Prilagodljiv okoli prsnega koša.
|
Super toplo uporabno in udobno
Zelo super plascek imamo ga ze 3 zimo... Vse pohvale
|
Avstralskemu ovcarju najvecji plasc premajhen
Vzela sem 3xXL plasc (pribl. 50cm) in je bil za nasega avstralskega ovcarja premajhen.
Zelela bi dobit vecjega ker drugace je zelo dober plasc, edino ne vem kako bi bilo psu toplo ker je noter flis material. To bi pa mogla preizkusit na sprehodu, kar pa nisem mogla, ker mu je premajhen in je lulanje nemogoce :)
|
Mops
Menjam L za XL XXL.
Mojemu mopsu je premajhen.
|
Zelo uporaben
Imam dolgodlakega mešančka podobnega tibetanskemu terierju. Edini na ZooH, ki zaščiti tudi tačke in spodnji del pred mokroto in umazanijo. Je 80% manj brisanja in čiščenja kužka, zmočiijo se le odkriti deli telesa. Plašč se zmoči malo bolj na koncih rokavov in površina se ne suši hitro kot dežnik, zato priporočam nabavo 2 kosov. Nastavljajte elastiko čim manjkrat, saj se pri pretirani uporabi strže, zato sem pred letom nabavila druga 2 kosa. Zaenkrat sta perfektna. Plašč perite ročno.
Odličen plašček
Odličen plašček, ki se je super obnesel na snegu.
|
Zelo dobro
Obleka je nekoliko večje številke a topla,lepa,predvsem trpežna tudi za naše staford pasme.Z lepo gesto prodajalca sem nekoliko preveliko obleko že podarila zavetišču kjer je obleko dobila malo starejša mešanka.
|
Topel in lep
Takoj, ko sem videla ta nov model, sem ga naročila. Lepe barve in zelo topel. Priporočam tistim, ki imate doma take zmrzljivčke, kot je moj.
