
96 ocen zaPlašč za pse Grizzly II
Naložite vašo sliko izdelkaSkupno ocen (96)
|
Prav dobro
Super izdelek. Izredno topel plašček ki ga moj kuža obožuje. Edina pomanjkljivost je v tem da ni odprtine za povodec na predelu oprsnice.
Drugače pa zadovoljen in priporočam nakup
|
Odlično
Topel, vodoodbojen in praktičen plašček, kratkodlaka pinčinja se v njem prijetno počuti in neovirano giblje.
|
Odličen plašček za tako nizko ceno
Odlicen plašček, enostavno se nastavi, hitro se posusi ko se opere in psa nic ne veze.
Odlično!
Toplo in praktično, Nori je zadovoljna 🙂.
|
Super izbira
Za mladicka pasme AST sem kupila velikost 40cm in se mu je lepo prilegel. Plascek je topel, hitro se namesti (kar zna biti pri mladickih vcasih izziv), predvsem pa kuzata ni motil, tako da bi lahko rekla da je tudi udoben, poleg tega pa se zapenjanje ob prsnem kosu ustrezno prilagodi. Ob pranju se ni spremenil, uporabljen tako za mrzle kot dezevne dni.
|
slabi spremni podatki
Po izmeri psa - glede posredovanih navodil smo izbrali ustrezno velikost.
Plašč je preverik, velikosti so podane za 1 števliko prevelike.
|
Odlična
Super plašček 😎
|
Grizzly
Zelo zadovoljna, oba, jaz in moj kuža...res praktičen in šik plašček za fanta, pa niti malo ni kičast!
|
SUPER PLAŠČEK ZA ZIMO IN DEŽEVNE DNI
Plašček je topel, nepremočljiv in lepega videza. Kuža se dobro počuti v njem.
|
Super!
Zelo zadovoljna s plaščkom!
|
Odličen plašček
Enostaven je za oblečt, pes v njem ni utesnjen, prijetno je topel, primeren za v dež in sneg. Nosi ga moj irski seter in mu odlično pristoji. Za ugodno ceno zelo kakovosten plaček. Zadovoljna z nakupom.
Končno plašč ki paše
Vizualno in funkcionalno zelo lep plašč. Ob posebej hladnih dnevih ali pri veliki vlažnosti pride v uporabo za našega Rodezijskega grebenarja. Enostavno se obleče in pes je zadovoljen :-))
