
125 ocen zaRINTI Kennerfleisch Senior
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Veliko mesa
To je hrana za našega psa. Veliko mesa, slasten okusi, ki ga daje omakica. Celoten obrok je kakovosten in nudi psu vsa potrebna hranila. Psu na dejamo nobene druge hrane. Dobi samo še kakšen prigrizek in to je to. Težav nimamo.
|
dobra lažja hrana
naš Ugo jo v vsakem primeru rad pospravi, čeprav je veliko lažja, je po tej hrani zadovoljen in sit. Dobri koščki in sedaj tudi izboljšana prebava!
Mnenja iz drugih držav

|Nemčija
6 x 800 g Huhn
Všeč je psom. Ampak pločevinke so prispele popolnoma zmečkane :-(
Hrana je dobro sprejeta. Ampak dostava je prišla raztrgana in zmečkana.
TAKEGA ŠE NISEM DOŽIVEL. Upam, da kakovost hrane zaradi tega ni trpela.
Pravzaprav bi to lahko šteli kot B-kvaliteto.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik