
430 ocen zaGranataPet Liebling's Mahlzeit 6 x 800 g
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
Ni ocen.
Mnenja iz drugih držav

||Nemčija
Angus Rind mit Kürbis
neužitno za mojega psa
Izdelek vsebuje prave kocke maščobe in maščobo v hrani, celotna hrana je zelo trda. Sem jo (žal) vseeno dal svojemu psu. Po nekaj časa je vse izbruhal in maščobo si lahko videl v bruhanju. V roku 1 ure in pol je moral bruhati 4-krat, dokler ni prišla ven samo še tekočina. Te hrane zagotovo nikoli več ne bom kupil.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
Angus Rind mit Kürbis
Vedno dražje in slabše
GranataPet uporabljam že vrsto let, prej tudi za mačko. Zadnji dve leti je hrana vedno dražja, kakovost govedine pa vedno slabša. Kot se vidi, je vedno več maščobe, predvsem v spodnjem delu, kjer je polno kep maščobe. Moj pes ima že nekaj mesecev vsakih nekaj dni glasno črčanje v trebuhu in mehkejši iztrebek. Ali so spremenili hrano?! Govedine zagotovo ne bom več kupil. Razočaranje! Kje lahko priložim fotografije???
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik