
552 ocen zacatz finefood 6 x 400 g
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Fino
Poskusili smo že nekaj različnih okusov te hrane. Vsi so dobri, a našemu lenuhecu najbol ustreza okus divjačine. Struktura hrane se mi zdi vredu, pa tudi vonj je sprejemljiv.
|
okusna hrana Catz
zelo kakovostna hrana, ravno prav veliki koščki, brez žitaric, pri našem mačkonu dobro prebavljiva, lepa dlaka, mačku zelo diši saj jo zavoha že na hodniku. Priporočam!
|
Odlična hrana
Moji mački obožujeta to hrano. Sicer sta vedno jedli hrano z omako, ampak odkar sem poskusila s tole - posoda je zelo hitro prazna. Vsekakor bom še kupovala v tej spletni trgovini, ker je tudi servis profesionalen in zelo hiter. In toplo priporočam še drugim!
|
Kakovostna hrana s preveč želeja
Poskusila sem s perutnino in govedino z raco. Po sestavi očitno kakovostna hrana, ki jo moji mački radi pojesta, vendar je pri vseh 6 pločevinkah piščanca na dnu ostalo vsaj 1,5 cm želeja, kar po teži oz. količini sploh ni tako malo. Pri govedini in raci je bilo vse O.K. Dopuščam možnost, da gre za "napako serije", a dvomim, da bom ponovno tvegala. Ne mika me, da bi mačkama kot zadnji obrok iz pločevinke ponudila žele... Znamka, ki se promovira kot tista višjega ranga (kar dokazuje tudi s ceno), si tega ne bi smela dovoliti.
Mnenja iz drugih držav

|Poljska
Wołowina z cielęciną
Odličen
Moje živali z užitkom poližejo posodo do čistega. Feringe pa niso več hotele jesti.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Madžarska
Bárány & nyúl
Najljubši
Naš Maine Coon, ki je alergičen na piščanca, obožuje to hrano. Tudi njegov trebušček nima nobenih težav.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Poljska
Jagnięcina z koniną
Jagnjetina s konjskim mesom
Moji mački je zelo všeč, poje takoj, ko ji dam hrano :) žal pa je precej drobovinska.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Poljska
Dziczyzna
Divjačina
Preizkušam okus divjačine, da vidim, ali ima maček alergijo na perutnino, in iskreno povedano, malo ne razumem negativnih mnenj glede vonja, na primer.
Hrana diši po golažu/pašteti, meni celo precej prijetno (drugih okusov nisem preizkusila).
Res je, da nimam zelo izbirčnega mačka, ampak to divjačino je zelo rad.
Za naju je plus, da ni močno zmleta, ker on ne mara ničesar, kar je preveč zmleto (ne glede na znamko ali okus).
Res je, da so notri koščki hrustanca itd., ampak saj mačke bi morale oziroma naravno jedo take stvari.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
