
1238 ocen zaBozita Tetra koščki v omaki 6 x 370 g
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Super
Že kar nekaj časa prisegamo na suho hrano za mačke Bozita, saj ima naša muca probleme z alergijami. Sedaj smo ji dali tudi mokro hrano. Sprva je rabila nekaj časa, da se je navadila na nov okus, amoak jo je vseeno pojedla.
|
Mački hrane ne jedo
Naša dva mačka žal te hrane ne jesta. Žal sem to ugotovil ko sme naročil 3 pakete hrane (v treh različnih okusih - raki, severni jelen, zajec). Hrana sicer precej smrdi. Resnično mi je žal za to, saj mi je sicer način pakiranja zelo všečen in praktičen.
|
dobre kozice za spremembo
okus kozic je bil pri nas na začetku zelo zaželjen, sedaj ni več zaželjen je nestrpno pričakovan. Mačke imajo rade tole hrano, tudi drugi okusi so ravno prav za spremembo pri hranjenju, zadovoljna
Izvrstna hrana
Naša mačka obožuje Bozito, vedno jo poje do zadnjega koščka in hoče še.
Mnenja iz drugih držav

||Poljska
Kurczak z indykiem
Dobra
Mucek z veseljem je in stanje dlake se je izboljšalo. Je veliko bolj gladka in mehka na otip.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Finska
ankka
Dober in ugoden
Cornish rex ima rad samo okus race, medtem ko sibirska mačka včasih postane izbirčna, če si zaželi spremembe, ampak na splošno je to kakovostna in okusna hrana. Omake je veliko in mački sta še posebej navdušeni nad njo.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Danska
Kanin
Žal ...
Na žalost ta mačja hrana ni bila po okusu mojih dveh mačk. Ena jo samo povoha, druga malo poliže in potem odide. Sem pa upala, da jima bo všeč, saj je znamka dobila dobre ocene.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Poljska
Łosoś
Mačkam ni več všeč
Mačke so jedle, da so se jim kar ušesa tresla, zdaj pa samo še poližejo omako oziroma žele in nočejo več. Tudi maček, ki je prej jedel vse, zdaj zavrača. Poskusila sem mešati okuse za popestritev, ampak očitno se je nekaj spremenilo, ker jim nič več ne paše :/
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nizozemska
met Eend
Za vso mačjo družino
Ta izdelek priporočam ljudem, ki imajo več mačk, zavetiščem ali vzrediteljem. Embalaža je velika in jo je enostavno odpreti s škarjami. Moji mački so vsi okusi Bozite zelo všeč. Tudi meni je všeč, ker izdelek zlahka spravim iz embalaže. Ko je škatlica prazna, jo lahko zložite in zavržete, kar prihrani veliko prostora v primerjavi s pločevinkami.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nizozemska
met Kip & Kalkoen
Mačka se odlično obnese
Želela sem svojim mačkam ponuditi boljšo hrano, ampak ne na način, da bi me to finančno izčrpalo. Tako sem naletela na to znamko. In je res prava uspešnica! Imam dve zelo različni mački. Ena je dolgodlaka in težko ohranja težo, druga pa je kratkodlaka in predebela. Na srečo sta obe navdušeni nad to hrano in popolnoma ustreza potrebam obeh. Dolgodlaka ima spet bolj polno in lepo dlako, kratkodlaka pa se počuti sito, čeprav je na dieti.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Italija
Gamberetti
Ni bilo všeč
Na žalost mojim mačkam ni všeč, noben okus.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Španija
Salmón
Vsestranski izdelek
To so kocke v kupu omake. Moje mačke polizajo omako, kocke pa poje moj pes.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Italija
Gamberetti
Mojim mačkam ni všeč
Izdelek ni privlačen,
izdelek je neuporaben
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Italija
Gamberetti
Sploh ga ne poskusijo
Moje mačke ga sploh nočejo poskusiti, ga povohajo in odidejo. Še ena potrata denarja.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Madžarska
Nyúl
Odlična mokra hrana
Lani nam je prijateljica prinesla to kot darilo, vsaka od štirih mačk je dobila svojo škatlo. Bil je pravi hit. Vsem mojim mačkam je ta hrana zelo všeč – tudi jaz sem zelo zadovoljna z njo. Ni poceni, ampak je res vrhunske kakovosti.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik