
855 ocen zaCat´s Best Sensitive
Naložite vašo sliko izdelkaNajboljša lokalna mnenja
|
Zelo dober
Odličen pesek, nežen do mačjih tačk
|
Favorit med peski
Najboljši pesek kar sem jih preizkusila. Zelo nežen do tačk, se ne praši in dobro vpija. Všeč mi je, da ga lahko odstranim z bio odpadki.
Slabši od originalnega Cat's Best - raznaša se
Doslej sem uporabljala Cat0s Best Original in bila z njim zadovoljna v vseh pogledih. Ta pesek sem kupila bolj zaradi radovednosti.
Njegova edina dobra lastnost je, da ga lahko zavržem v stranišče. Je drobnejši od navadnega Cat's best, kljub velikemu predpražniku s satastim zgornjim delom, ki zadrži nekaj peska, ga mački raznašata po vsem stanovanju. Komaj sem čakala, da ga bom porabila.
Kakor koli, vrnila se bom k originalnemu Cat's best.
|
Preveč se raznaša
Dam dve zvezdici, ker se res lepo grudi in ker zakrije vse vonjave. Ampak če živiš v stanovanju z mačko je pa groza. Hitro ga imaš povsod dovolj, lahko 5x na dan sesaš pa boš imel še vedno polno tega peska, ker se prime na tačke. Pa še težko se ga sesa.
Poskusil sem Cats Best Eko Plus, Super Benek ter Greenwoods Plant Fibre. Super Benek ima podoben problem kot ta pesek, medtem ko sta Eko Plus ter Greenwoods najboljša, s tem da se Eko Plus malenkost bolje grudi. Od sedaj kupujem le Eko Plus.
Cats Best Green Power pesek za mačke
Zaenkrat sem s peskom zelo zadovoljna, lepo se grudi, mačke ga imajo rade. Raznaša se, ampak v kombinaciji s predpražnikom se obnese dobro.
Mnenja iz drugih držav

||Francija
2 x 20 L (14,4 kg)
Obžalujem nakup...
Verjetno super za mačke, ampak zrna se raznesejo po celi hiši! Žal mi je, da sem kupil(a) 4 vreče po 20 litrov...
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Španija
2 x 20 l (14,4 kg) - Pack Ahorro
POZOR
Kupila sem jo, ker sem mislila, da "sensitive" pomeni, da ustvarja malo prahu, ampak to je najbolj prašna pesek od vseh, ki sem jih preizkusila. Predstavljajte si, kako to vpliva na pljuča vaših mačk. Meni povzroča alergijo vsakič, ko čistim mačje stranišče, kar se mi z drugimi peski še nikoli ni zgodilo. Količina peska, ki jo mačke odnesejo ven iz stranišča, je nora. Cela hiša je polna peska... Res je ne priporočam. Uporabljala sem jo več mesecev, zdaj pa prehajam nazaj na klasično. Škoda, ker se dobro sprijema.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Nemčija
20 l (7,2 kg)
Žal ni popolno
Vezava vonjav je dobra, diši po žagovini, žal pa, kot je že bilo opisano, zelo praši in se prenaša povsod.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Nizozemska
8 l (ca. 2,9 kg)
Druga vsebina
Zrnca so spremenila obliko in vonj. Moje mačke zdaj sploh ne hodijo več na stranišče, čeprav so staro različico uporabljale že leta.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Španija
8 l (2,9 kg)
Običajno
Kupila sem jo, da bi poskusila, in ja, niti dobro niti slabo. Povsem običajno. Se pa zelo dobro sprijema, to je res. Ampak zame je preveč drobna.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nizozemska
8 l (ca. 2,9 kg)
Prašen
Moja izkušnja je bila leta odlična, ampak ali je samo pri meni tako, ali so nekaj spremenili, ker zdaj pušča preveč prahu. Ko vse v hiši obrišem prahu, lahko že po nekaj dneh začnem znova. Ko zajemam, se vidi cela oblak prahu.
Bom raje poiskala drugo znamko, ker brisanje prahu res ni moj hobi!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Poljska
8 l (ok. 2,9 kg)
priporočam
Najboljši pesek za mačje stranišče, kar sem jih do zdaj uporabljal. Dobro se sprijema, nevtralizira vonj in je zelo učinkovit. Vsekakor priporočam.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Španija
8 l (2,9 kg)
Najslabši pesek, kar sem ga kupil
To je najslabši pesek, kar sem jih kupila, pa sem jih preizkusila že kar nekaj. Zadnji, ki sem ga dolgo časa kupovala, je bil iz gline in je bil popoln, a ga žal ne delajo več, bil je druge znamke.
Ta pesek pa zelo praši, tako pri čiščenju mačjega stranišča kot tudi, ko ga mačka premika, da opravi svoje. Ker je kot leseni ostružki, je potem vse po tleh razmetano.
Skratka, zelo slaba izkušnja in ga ne bom več kupila.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Francija
20 L (7,2 kg)
Stelivo za Snoupyja-Simbo
Zelo zadovoljna sem s svojim nakupom, brez vonja, varčna, ker se sprijema v grudice. Ni prahu, moja mačka se je lepo navadila na novo steljo.
Res sem navdušena. Nakup za svojo mačko bom glede stelje in Virbacovih briketov še naprej opravljala na Zooplusu, saj so kakovostni.
Hvala in se kmalu spet vidimo!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
||Nemčija
20 l (7,2 kg)
Ni prepričan
Veže vonj dobro, žal pa je povsod po stanovanju in se lepi na mačke. V stranišče ga ne bi dala.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Francija
8 L (2,9 kg)
Steljnica
Grozno, ker je povsod in se lepi na tačke mojih dveh mačk!!!
Ampak je precej sprijemljiva in ni več neprijetnih vonjav, tako da se nekako izravna.
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik
|Nizozemska
20 l (7,2 kg)
Moja hiša izgleda kot Snowworld
Moj dom izgleda kot Snowworld, samo da je povsod lesna vlakna. Grozno se raznaša, če imaš dolgodlake mačke. Je pa res lepo mehko za mladičke, ne smrdi in ne praši, ampak sesanje 2-3x na dan je res naporno. Zdaj sem prešla na Smart Pellets. Držim pesti!
To mnenje je bilo prevedeno.
Pokaži izvirnik